Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Uluslararası Eğitimsel Planlama Enstitüsü (IIEP) Direktör Yardımcısı Münhal Kadro İlanı

 

Dışişleri Bakanlığı’ndan alınan yazıda, Paris´te görevlendirilmek üzere, "Uluslararası Eğitimsel Planlama Enstitüsü (IIEP) Direktör Yardımcısı" (D-1) pozisyonuna personel alınacağı belirtilmektedir.  Adayların, başvurularını internet ortamında, UNESCO websitesinin Careers sekmesi aracılığıyla yapabilecekleri ve internet erişimi olmayan adayların, istisnai olarak başvurularını aşağıdaki adrese posta yoluyla ulaştırabilecekleri ifade edilmektedir.

Adres: Director,

Bureau of Human Resources Management (HRM)

UNESCO, 7 Place de Fontenoy

75352 Paris 07-SP, France

Görev Yeri: Paris, Fransa

Son Başvuru Tarihi24 Aralık 2014

Duyuruda ayrıca, başvuru için resmî UNESCO özgeçmiş formatında detaylı özgeçmiş talep edilmektedir. Özgeçmişte doğum yeri ve tarihi, uyruğu, cinsiyeti, üniversite eğitimi, iş deneyimi, uzmanlık alanı, yayınları, bildiği diller ve konuşma, yazma, anlama dereceleri, referans olabilecek kişilerin isimleri gibi bilgilerin yer alması gerekmektedir.

 

Uluslararası Eğitimsel Planlama Enstitüsü (IIEP) Direktör Yardımcısı kadrosu ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.  

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.