Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

UNESCO Sosyal ve Beşeri Bilimler Sektörü Ortaklık ve Sosyal Yardım Direktörü Münhal Kadro Duyurusu

UNESCO Sosyal ve Beşeri Bilimler Sektörü “Yardım ve Ortaklıklar Direktörlüğü” pozisyonuna personel alınacaktır. Başvuru için resmî UNESCO özgeçmiş formatında (İngilizce veya Fransızca) detaylı özgeçmiş talep edilmektedir. Özgeçmişte doğum yeri ve tarihi, uyruğu, cinsiyeti, üniversite eğitimi, iş deneyimi, uzmanlık alanı, yayınları, bildiği diller ve konuşma, yazma, anlama dereceleri, referans olabilecek kişilerin isimleri gibi bilgilerin yer alması gerekmektedir.

Görev Yeri: Paris, Fransa

Adaylar, başvurularını internet ortamında, UNESCO web sitesinin Careers sekmesi aracılığıyla yapabilecek olup son başvuru tarihi 23 Şubat 2017’dir. İnternet erişimi olmayan adaylar, başvurularını münhal kadro kodunu (SHS-142) belirtmek suretiyle aşağıdaki adrese posta yoluyla da ulaştırabilmektedir.

 

Director a.i
Bureau of Human Resources Management (HRM)
UNESCO

 

7 Place de Fontenoy
75352 Paris 07-SP
France

 

 UNESCO Sosyal ve Beşeri Bilimler Sektörü “Yardım ve Ortaklıklar Direktörlüğü” Münhal Kadro Duyurusu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.           

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.