Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

UNESCO Uluslararası Eğitimsel Planlama Enstitüsü Uzaktan Eğitim Programı

UNESCO Uluslararası Eğitim Planlama Enstitüsü tarafından 19 Ekim – 4 Aralık 2015 tarihleri arasında “Eğitimde Şeffaflık, Hesap Verilebilirlik ve Yolsuzlukla Mücadele Önlemleri” konulu uzaktan eğitim programı düzenlenecektir.


Söz konusu eğitimle katılımcıların yolsuzluk riski değerlendirme ve yeterli şeffaflık ve hesap verebilirliğin olmadığı durumlarda gerekli araçları geliştirme konusunda becerilerinin güçlendirilmesi amaçlanmaktadır. Eğitim planlama, istatistik, bütçe ve finans, değerlendirme ve/veya hukuki konularda görev alan Bakanlığımız uzmanlarına yönelik olup kadınların katılımı teşvik edilmektedir. Eğitim için katılımcıların 550 ABD Doları ücret ödemesi gerekmekte olup Bakanlığımızca herhangi bir masraf karşılanmayacaktır. Eğitimi tamamlayan her katılımcıya IIEP sertifikası verilecektir.


Katılım için son başvuru tarihi 24 Temmuz 2015 olup başvuruların https://app.wizehive.com/appform/login/IIEPOnlineETICOcourse internet sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız.                       

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.