Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

UNESCO’da Münhal Kadro- Eğitim, Kültür, İletişim ve Enformasyon Genel Direktör Asistanlıkları ile Genel Direktör Ofisi Genel Direktör Yardımcılığı

UNESCO’da Eğitim, Kültür, İletişim ve Enformasyon Genel Direktör Asistanlıkları ile Genel Direktör Ofisi Genel Direktör Yardımcılığı görevlerini yapmak üzere personel istihdam edilecektir.

Aday başvurularının, tercihen başvurunun yapıldığı internet sitesinde belirtilen formata uygun olarak, mezun olunan üniversite, uzmanlık alanları, yayınlar, bilhassa kadro için gerekli yazma, konuşma ve anlama düzeyini belirtilen yabancı dil bilgileri ile hâlihazırda ve daha önce çalışılan kurum ve mevkileri içeren İngilizce veya Fransızca özgeçmişlerinin yanı sıra adayların profesyonel referans bilgilerini içermesi istenmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.