Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

UNICEF Türkiye Temsilcisi Dominicis'ten Genel Müdür Dalkıran'a Ziyaret

UNICEF Türkiye Temsilcisi Regina De Dominicis, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu Eyisoy Dalkıran'a nezaket ziyaretinde bulundu.
UNICEF Türkiye Temsilcisi Dominicis'ten Genel Müdür Dalkıran'a Ziyaret

Ziyarette, Türkiye ile UNICEF arasındaki eğitim işbirliği konuları ele alındı.

 

Genel Müdür Dalkıran, UNICEF ile işbirliği içinde Bakanlığımızın politikalarına ve 2023 vizyon belgemize hizmet edecek çalışmaların sürdürüleceğini belirtti.

 

Genel Müdür Dalkıran, Regina De Dominicis'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

 

Regina De Dominicis, Milli Eğitim Bakanlığının COVID-19 salgını sırasında eğitimde yaptığı çalışmaları çok başarılı bulduğunu dile getirerek uzaktan eğitim çalışmalarının ve EBA uygulamalarının birçok ülkeye örnek teşkil ettiğine vurgu yaptı.

 

Regina De Dominicis ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan göçmenlere yönelik eğitim hizmetlerinin çeşitliliğinin de uluslararası camiada memnuniyetle takip edildiğini ifade etti ve UNICEF olarak birlikte çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.