Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

YENİ ATANAN EĞİTİM MÜŞAVİRLERİ VE ATAŞELERİN YURT DIŞI GÖREVLERİNE HAZIRLIK TOPLANTISI

MEB yurtdışı teşkilatına daimi görevle atanan Eğitim Müşavirleri ve Eğitim Ataşeleri için Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda 31 Mart 2022 - 01 Nisan 2022 tarihlerinde hazırlık toplantısı düzenlendi.
YENİ ATANAN EĞİTİM MÜŞAVİRLERİ VE ATAŞELERİN YURT DIŞI GÖREVLERİNE HAZIRLIK TOPLANTISI

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Hasan Ünsal yaptığı açılış konuşmasında, yeni atanan Eğitim Müşavirleri ve Eğitim Ataşelerine görevlerinde başarılar diledi.

 

Alacakları bu eğitimle sahadaki işlere aşinalık kazanacaklarını belirten Genel Müdür Ünsal, kendisinin de yurtdışı deneyimlerini aktararak Genel Müdürlük faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

 

Daha sonra Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Daire Başkanları Nilgün Çalışkan, Emine Eroğlu, İrfan Gürsoy, Vasi Ete, Mehmet Kiraz ve Ömer Can Cömert, uhdelerindeki görevlerle ilgili bilgilendirme sunumları yaptılar.

 

Eğitimin ikinci gününde Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanları Hakan Şener ve Tuba Korkmaz'ın sunumlarının ardından Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Şube Müdürü Dinçer Koçer denklik iş ve işlemleri konusunda bilgilendirmede bulundu.

01-04-202201-04-202201-04-202201-04-202201-04-202201-04-2022

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.