Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Yeni Atanan Eğitim Müşavirleri ve Eğitim Ataşelerine Hizmet Öncesi Eğitim Verildi

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce, Kopenhag, Budapeşte, Seul, Tunus Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği ile Nürnberg ve Liyon Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliğine atanan Eğitim Müşavirleri ve Eğitim Ataşelerine görev bölgeleri ve hizmet alanlarına ilişkin 15-16 Ekim 2020 tarihlerinde hizmet öncesi eğitim verildi.
Yeni Atanan Eğitim Müşavirleri ve Eğitim Ataşelerine Hizmet Öncesi Eğitim Verildi

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç, yurtdışı temsilcilerini eğitim esnasında ziyaret ederek kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu Eyisoy Dalkıran, yurt dışı temsilcilerine yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileyerek görev bölgelerinde Bakanlığımızı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını dile getirdi. 

Genel Müdürlüğümüz ve Bakanlığımız Daire Başkanları da görev bölgeleri ve hizmet alanlarına ilişkin eğitimler verdi.

16-10-202016-10-202016-10-2020

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.