Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Macaristan Hükumeti Bursları Mülakat Tarih ve Saatleri

 

Mülakat tarih ve saatleri için tıklayınız.... 

 

1- Mülakata girmeye hak kazanan adayların mülakat tarihleri http://abdigm.meb.gov.tr adresinde ilan edilmiştir. Adaylar Macaristan başvuru sistemindeki “Applicant ID” numaraları ile hangi gün ve saat aralığında mülakata gireceklerini öğrenebileceklerdir.

2- Mülakat Ankara Başkent Öğretmenevi’nde gerçekleştirilecektir.

3- Adayların mülakata katılırken, http://abdigm.meb.gov.tr/www/macaristan/icerik/1096 adresinde talep edilen belgelerin bir örneğini ve adli sicil belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

4- Mülakat tarihi itibariyle yurt dışında olduğunu belgeleyen adaylarla Skype üzerinden mülakat gerçekleştirilecektir. Skype mülakatı 19.02.2019 Salı günü öğleden sonra gerçekleştirilecek olup, adayların başka bir gün ya da saatte Skype görüşmesi yapma talepleri dikkate alınmayacaktır.  Skype üzerinden mülakata katılmak isteyen adaylar, taleplerini ve Skype adreslerini myilmazer@meb.gov.tr adresine bildirmelidir.

Adaylara ilanen duyurulur.

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.